<< Önceki Haber Sonraki Haber >>

Acun Ilıcalı o davayı kazandı

Acun Ilıcalı o davayı kazandı
Acun Ilıcalı nın açtığı davayı Merve Büyüksaraç kaybetti.02.05.2013 12:04:21
En çok konuşulan ve tartışılan program 26 haziranda final yapan survivor programı oldu şüphesiz ki..Yarışmaya katılıp beklediğinden erken elenen Merve büyüksaraç ,haksızlığa uğrayıp Türkiye'ye farklı tanıtıldığı gerekçesi ile,survivor ve yapımcısı ve sunucusu olan acun ılıcalı hakkında ilginç iddialar ortaya attı..

Survivorda o kadar da aç değildik yemek yedik..çekimler gerçek degildi hepsi reality çekimlerdi..Mustafa topaloğlu ile 10 haftalık sözleşme yapıldı..acun medya çalışanları yarışma ile alakalı bizi yönlendiriyordu..anıl tetik acun un ekibinden tanıdığı biriydi vs diyerek bomba gibi iddialarda bulundu..

Merve büyüksaraç adamına göre montaj yapılıyormuş beni farklı gösterdiler kötü tanıttılar ve açıklama yapmadılar diyerek Kıbrıs finallerine de gitmemişti..acun ılıcalı dan beklediği ilgiyi ve alakayı göremeyen belkide özrü bulamayan Merve büyüksaraç altına imza attığı gizlilik sözleşmesini ihlal ederek yarışmanın gerçeklerini anlattı..

Bu durumda sessiz kalmayan Acun ılıcalı şirketine ve şahsına iftira attığı gerekçesi ile merveye 500 bin tl lik tazminat davası açtı..Merve büyüksaraç elimde kamera kayıtları kesin deliller var asla davayı kaybetmeyecegim kazanan ben olacagım herkes acundan çekiniyor oda bir insan diyor ..sevgilim arkamda beni destekliyor diye özgüvenini sergilesede malesef bekledigi gibi gelişmiyor olaylar ,onun tarafında..

Gündemden bir türlü düşmeyen ve her gün farklı yerlerde ve twitter de survivor gerçekleri oldugunu söyledigi iddiaları açıklamaya devam etmesi mahkemeden önce Merveye kaybettirmeye başladı bile..

Show tv ekranlarında yayınlanan "bugün ne giysem" isimli moda programında jürilik yapan, modacı ve uğurkan erez mankenlik ajansın sahibi uğurkan erez Merve büyüksaraç'ın işine son verdi..İşinden olan ,kıbrısa gitmediği için 100 bin tl ödeyecek olan artı mahkemeyi kaybettiği takdirde 500 bin tl daha ödeyecek olan Merve büyüksaraç'ın arkasında kim yada kimler var ki bu kadar emin konuşuyor yada batmayacak açıkcası merak ediyorum..

Acun ılıcalı Türkiyede yaptığı programlar ve kişiliği ilede oldukça sevilen ve desteklenen bir kişi..merve büyüksaraç ile yaşadığı sorunda kimse karşısında olmayacak orası kesin..işte bakın televizyon dünyasından önemli isimler konu ile alakalı nası yorumlar yapmış

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, Acun Ilıcalı ile Merve Büyüksaraç'ın kavgasında Acun'un zayıflamayacağını aksine daha da güçleneceğini yazdı.

Yüksel Aytuğ, " Acun Ilıcalı-Merve Büyüksaraç kapışması için söyleyeceğim bir cümle var: Bu savaş Acun'u öldürmez, aksine güçlendirir.Benim tanıdığım Acun, Survivor yarışmacılarını kural dışı doyuracak kadar aklını kaçırmadı. Yıllardır yarattığı güven ve prestiji bir anda yerle bir edecek kadar şuurunu yitirmedi" ifadelerini kullandı.

Acunmedya'nın servis ettiği yarışma görüntülerindeki tezatlığa dikkati çeken Aytuğ, "Merve'yi yeterince zor durumda bıraktı. Yarışmada açlık çekmediklerini iddia eden Merve'nin, yarışma sırasında açlıktan bayıldığı, görüntülerle belgelendi" dedi.Hal böyle olunca Merve büyüksaraç'ın iddiaları doğru yada yanlış olsada görünen o ki şimdiden Mahkeme'nin sonucu merve nin aleyhinde olacak gibi..bu dava ve iddialar acun ılıcalıyı daha da güçlendirecek ve acun ılıcalı daha emin yoluna ve işine devam edecek..ve inanıyorum ki bu sezonda survivor programı da aynen devam edecek..Tabi bunlar bizim olaylara bakarak sadece tahmin yada yorumlarımızdan ibaret cümleler..ne olur kim kazanır kim kaybeder buna mahkeme karar verecek..

Bu Kategorideki Diğer HaberlerYorum yapmak için buradan üye olabilirsiniz.


Yorumlar
Bu haberin diğer yorumcuları